Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: content
kk: контент

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Category
kk: Категория

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Users
kk: Пайдаланушылар
