Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: content
km: មាតិកា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
