Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
