Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Category
ku: پۆل

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Users
ku: بەکارهێنەران
