Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: content
lt: turinys

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Category
lt: Kategorija

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Users
lt: Nariai
