Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: content
lv: saturs

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Category
lv: Kategorija

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Opcijas

en: Node
lv: Mezgls

en: Users
lv: Lietotāji

en: Enabled by default
lv: Iespējots pēc noklusējuma
