Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: പര്‍വ്വം
