Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: content
mn: агуулга

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Category
mn: Ангилал

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
