Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Enabled by default
my: နဂိုကတည်းကခွင့်ပြုထားသည်
