Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Category
ne: वर्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
