Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: content
nl: inhoud

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Category
nl: Categorie

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Options
nl: Opties

en: Points
nl: Punten

en: Users
nl: Gebruikers

en: Enabled by default
nl: Standaard ingeschakeld
