Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: content
nn: innhald

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Category
nn: Kategori

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Users
nn: Brukarar
