Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
