Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: content
pl: zawartość

en: Enabled
pl: Włączony

en: Category
pl: Kategoria

en: Node ID
pl: Identyfikator segmentu

en: Timestamp
pl: Data

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Node
pl: Węzeł

en: Points
pl: Punkty

en: Users
pl: Użytkownicy

en: !Points
pl: Punkty

en: Enabled by default
pl: Domyślnie włączone

en: Content access
pl: Dostęp do zawartości
