Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: content
ro: conţinut

en: Enabled
ro: Activat

en: Category
ro: Categorie

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Timestamp
ro: Amprentă timp

en: User
ro: Utilizator

en: Options
ro: Opţiuni

en: Node
ro: Nod

en: Points
ro: Puncte

en: Users
ro: Utilizatori
