Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: content
ru: содержимое

en: Enabled
ru: Включено

en: Category
ru: Категория

en: Node ID
ru: ID материала

en: Timestamp
ru: Дата / время

en: User
ru: Пользователь

en: Options
ru: Параметры

en: Node
ru: Материал

en: Points
ru: Баллы

en: Users
ru: Пользователи

en: Denied
ru: Запрещено

en: Default Category
ru: Встроенная Категория

en: Enabled by default
ru: Включено по умолчанию
