Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: content
sk: obsah

en: Enabled
sk: Povolené

en: Category
sk: Kategória

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Points
sk: body

en: Users
sk: Používatelia

en: Default Category
sk: Predvolená kategória
