Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: content
sl: vsebine

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Category
sl: Kategorija

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Node
sl: Vozlišče

en: Users
sl: Uporabniki
