Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: content
sq: përmbajtja

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Category
sq: Kategoria

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Users
sq: Përdorues
