Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: content
sv: innehåll

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Category
sv: Kategori

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Options
sv: Alternativ

en: Node
sv: Nod

en: Points
sv: Poäng

en: Users
sv: Användare

en: Denied
sv: Nekad

en: Enabled by default
sv: Aktiverad som standard

en: Content access
sv: Åtkomst till innehåll
