Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Category
ta: பிரிவு

en: User
ta: பயனர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Node
ta: கணு

en: Users
ta: பயனாளர்கள்
