Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: content
te: విషయం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Category
te: వర్గం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Users
te: వాడుకరులు
