Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: content
th: เนื้อหา

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Category
th: หมวดหมู่

en: User
th: ผู้ใช้

en: Users
th: ผู้ใช้
