Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: content
tr: içerik

en: Enabled
tr: Etkin

en: Category
tr: Kategori

en: Node ID
tr: Düğüm ID

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Options
tr: Seçenekler

en: Node
tr: Düğüm

en: Users
tr: Kullanıcılar
