Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: content
uk: матеріал

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Category
uk: Категорія

en: Node ID
uk: ID документа

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Options
uk: Настроювання

en: Node
uk: Матеріал

en: Points
uk: Пунктів

en: Users
uk: Користувачі

en: Denied
uk: Заборонене

en: Default Category
uk: Типова категорія

en: Enabled by default
uk: Дозволити стандартно
