Userpoints Node Access (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: content
vi: nội dung

en: Enabled
vi: Bật

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Node ID
vi: ID node

en: User
vi: Người dùng

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Points
vi: Điểm

en: Users
vi: Người dùng

en: Denied
vi: Đã từ chối
