Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Category
ast: Categoría

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Users
ast: Usuarios
