Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Category
ca: Categoria

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: State
ca: Estat

en: Users
ca: Usuaris

en: Changed
ca: Canviat

en: exposed
ca: exposat

en: The taxonomy term ID for the term.
ca: L'ID del terme de la taxonomia pel terme.

en: The taxonomy term name for the term.
ca: El nom de terme de la taxonomia pel terme.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
ca: El nom del vocabulari al que pertany el terme.
