Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Category
cs: Kategorie

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: State
cs: Stav

en: Users
cs: Uživatelé

en: Changed
cs: Změněno

en: exposed
cs: vystavený

en: The taxonomy term ID for the term.
cs: ID termínu taxonomie pro termín.

en: The taxonomy term name for the term.
cs: Název termínu taxonomie pro termín.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
cs: Jméno slovníku, do kterého termín patří.
