Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Category
cy: Categori

en: Total
cy: Cyfanswm

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: exposed
cy: agored
