Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Category
da: Kategori

en: Total
da: I alt

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: State
da: Status

en: Users
da: Brugere

en: Changed
da: Ændret

en: exposed
da: blotlagt

en: The taxonomy term ID for the term.
da: Termens term-ID.

en: The taxonomy term name for the term.
da: Termens term-navn.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
da: ID på ordforrådet som termen tilhører.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
da: Navnet på ordforrådet som termen tilhører.
