Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Category
el: Κατηγορία

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: State
el: Κατάσταση

en: Users
el: Χρήστες

en: Changed
el: Τροποποιημένο
