Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Category
eu: Kategoria

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: End Date
eu: Bukaera data

en: State
eu: Egoera

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: exposed
eu: agerian jarri
