Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Category
fa: دسته بندی

en: Total
fa: مجموع

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: State
fa: وضعیت

en: Users
fa: کاربران

en: Userpoints
fa: امتیازات کاربر

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Relate the userpoints table to the user table.
fa: ربط دادن جدول userpoints با جدول user

en: The taxonomy term ID for the term.
fa: شناسه‌ی واژه taxonomy برای واژه.

en: The taxonomy term name for the term.
fa: نام واژه taxonomy برای واژه.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
fa: شناسه‌ی واژگان برای واژگانی که واژه به آن تعلق دارد.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
fa: نام واژگانی که دسته به آن تعلق دارد.

en: Unknown category
fa: دسته‌ی نامشخص
