Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Category
fi: Kategoria

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: State
fi: Tila

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Changed
fi: Muuttunut

en: exposed
fi: näytetty

en: The taxonomy term ID for the term.
fi: Termin luokittelu-ID.

en: The taxonomy term name for the term.
fi: Termin luokitteluterminimi.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
fi: Termin sisältävän sanaston ID.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
fi: Mihin sanastoon termi kuuluu.
