Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Category
ga: Ábhar

en: Total
ga: Iomlán

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí
