Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Category
hi: वर्ग

en: Total
hi: कुल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Created
hi: निर्मित

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: State
hi: अवस्था

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Changed
hi: बदल गया
