Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Category
hr: Kategorija

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: State
hr: Država

en: Users
hr: Korisnici
