Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Category
jv: Kategori

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Users
jv: Panganggo
