Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Category
ka: კატეგორია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Users
ka: მომხმარებლები
