Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Category
kk: Категория

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Users
kk: Пайдаланушылар
