Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Category
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
