Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
