Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Category
ku: پۆل

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران
