Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Category
lt: Kategorija

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: State
lt: Etapas

en: Users
lt: Nariai

en: Changed
lt: Pakeista
