Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Category
lv: Kategorija

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Users
lv: Lietotāji

en: Changed
lv: Labots

en: exposed
lv: eksponēts
