Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Category
mn: Ангилал

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
