Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Category
mr: वर्ग

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: State
mr: राज्य
