Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Category
nl: Categorie

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: State
nl: Status

en: Users
nl: Gebruikers

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De ID voor de taxonomieterm.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De naam voor de taxonomieterm.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waartoe de term behoort.
