Userpoints Ranking (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Category
nn: Kategori

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Start Date
nn: Startdato

en: Users
nn: Brukarar
